CS GO Aimbot. Komenda na legalnego aimbota CS:GO

Z tego wpisu dowiesz się jak włączyć aimbota CS:GO na własnym serwerze. Komenda na aimbota jest całkowicie legalna i nie ma możliwości dostania bana, za używanie jej w grze. Dodatkowo opisane zostały komendy na trigger bota oraz aimlock. Każdy cheat działa z botami oraz podczas rozgrywki z innymi graczami.

Komenda na aimbota CS:GO

W pierwszej kolejności po dołączeniu do gry, powinniśmy aktywować na serwerze komendę sv_cheats 1. Pozwoli ona na włączenie pozostałych komend opisanych w tym artykule. Następnie powinniśmy wpisać komendę na aimbota do konsoli:

ent_fire cs_bot AddOutput "ModelScale 0"

Teraz wszystkie oddane strzały będą trafiać w głowę przeciwnika. Efektem ubocznym tej komendy jest zmiana modelów postaci.

Aby to naprawić powinniśmy skorzystać z poniższej komeny:

r_drawothermodels 2

Możemy wyłączyć aimbota na serwerze, wpisując do konsoli komendę:

ent_fire cs_bot AddOutput "ModelScale 1"
CS GO Aimbot. Komenda na legalnego aimbota CS:GO

Komenda na aimbota. Czy jest legalna?

Valve nie kara graczy za używanie komend wpisanych do konsoli. W związku z tym, że komendy są wpisywane na własnym serwerze, jest to całkowicie legalne. Oczywiście zewnętrzne skrypty niewiadomego pochodzenia, które ingerują w pliki gry mogą zwiększyć ryzyko, dostania VAC bana. Nie powinniśmy pobierać żadnych cheatów znalezionych w internecie i wklejać ich do folderu gry. Większość z nich może także być wirusami oraz uszkodzić komputer. Zalecamy więc, aby korzystać tylko i wyłącznie z powyższej legalnej komendy na aimbota CS GO.
Czym jest komenda na aimbota csgo?

W grze Counter Strike Global Offensive najważniejszą czynnością jest strzelanie. Mechanizm strzelania jest oparty na tak zwanym hitscanie. Oznacza to, że nie zobaczymy w grze lecących pocisków. Specjalny algorytm oblicza czy pocisk trafi w gracza z drużyny przeciwnej. Jest to zależne od wielu czynników na przykład od typu broni, odległości czy odrzutu.

Komenda, która została opisana zamienia te wszystkie zależności tak, aby pocisk zawsze trafiał do celu, a konkretnie w głowę naszego rywala. Istnieją też inne skrypty umożliwiające dokładniejsze celowanie. Korzystanie z takich skryptów nie jest legalne. Używając ich jesteśmy narażeni na zablokowanie naszego konta za korzystanie z cheatów. Przykładem jest trigger bot, który sprawia, że celownik naszej broni będzie zawsze umieszczony na głowie przeciwnika.

Gdzie wpisać komendę na aimbota csgo?

Komenda może zostać wpisana do konsoli csgo. Aby to zrobić wystarczy wcisnąć przycisk (~), który znajduję się nad (TAB). Komenda powinna zostać wpisana do konsoli, która się otworzy. Następnie klikamy enter i sprawdzamy czy wszystko poprawnie działa.

CS GO Aimbot. Komenda na legalnego aimbota CS:GO

Czy są inne legalne cheaty w csgo?

Oprócz komendy cs_bot addoutput modelscale 0 w grze nie ma już innych cheatów związanych z celowaniem. Istnieje jednak komenda na legalnego wallhacka, która świetnie działa gdy połączymy ją z komendą na aimbota. Została ona dokładnie opisana w innym materiale w naszym serwisie:

Komenda na WH CS GO | Legalny wallhack w Counter Strike

Podana w powyższym artykule komenda również działa tylko gdy wpiszemy ją na nasz serwer. Nie zadziała ona na meczach turniejowych.

Podobne artykuły

Podobne artykuły