Komenda na WH CS GO | Legalny wallhack w Counter Strike

Dzięki komendzie na wallhack można obserwować graczy przez ściany. Korzystanie z wh nie zawsze musi skończyć się dostaniem vac bana. Można z niego legalnie korzystać na własnym serwerze, podczas gry ze znajomymi lub w grze na boty. Sprawdź jak poprawnie używać tej komendy.

  • Aby komenda na wh działała poprawnie, musimy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim na serwerze powinna być aktywowana komenda sv_cheats 1. Warto też wiedzieć, że nie włączymy jej w niektórych trybach gry.
  • Komenda na wh CS:GO może świetnie sprawdzić się podczas gry ze znajomymi lub na arenach treningowych. Grę może urozmaicić na przykład nieskończona ilość amunicji, którą opisaliśmy w tym materiale.
  • Odbierz darmowego skina CS:GO o wartości 80 złotych. Tylko dla użytkowników Gametip!

Jak włączyć wh w CS:GO?

Komenda powinna zostać wpisana do konsoli gry. Aby włączyć konsolę, powinieneś upewnić się, że jest ona aktywowana w ustawieniach gry. Wystarczy, że włączysz ustawienia gry i w zakładce Gra, znajdziesz opcję „Włącz konsolę (~)”. Dla pewności wstawiamy poniżej zdjęcie, które pomoże Ci ją włączyć:

Komenda na WH CS GO | Legalny wallhack w Counter Strike

Gdy mamy już wszystko włączone w ustawieniach wystarczy, że wciśniemy przycisk (~) znajdujący się nad (TAB). W tym miejscu możemy wpisywać różne komendy.

Komenda na WH CS GO | Legalny wallhack w Counter Strike

Komenda na WH CSGO

Pierwsze co musimy zrobić po włączeniu konsoli, to wpisanie do niej komendy:

sv_cheats 1

Ta komenda jest wymagana, abyśmy mogli włączyć legalne wh w grze. Następnie do konsoli wpisujemy komendę:

r_drawothermodels 2

Po wpisaniu jej do konsoli, powinniśmy zobaczyć innych graczy z drużyny przeciwnej. Komenda na wh może zostać wyłączona za pomocą komendy:

r_drawothermodels 1

Podsumowanie

WH w CS GO może dać graczom wiele frajdy. Włączenie go na serwerze nie jest trudne, a może przynieść wiele korzyści. Zachęcamy do samodzielnego przetestowania tej komendy.

Podobne artykuły

Podobne artykuły